درباره ما

شرکت مدیکا پس از تاسیس در دسامبر ۱۹۸۳ با درک درست نسبت به نیاز بازار به آنالایزرهای الکترولیتی کوچک، کم هزینه و با کاربری آسان،  در بازار محصولات تشخیص پزشکی و آزمایشگاهای بالینی در زمینه تست های در حجم کم پا به عرصه وجود نهاد.
این شرکت فعالیت خود را با ساخت آنالیزورهای سدیم /پتاسیم با یک رابط کاربری ساده شامل دو دکمه  “بله/خیر” آغاز نمود که به اپراتور با حداقل تجربه یا آموزش، امکان اجرای تحلیل های دقیق بالینی را بر روی نمونه های خون، پلاسما و یا سرم فراهم می نماید.
سنسورها و معرفها به صورت ماژول هایی با نصب و راه اندازی آسان توسط اپراتور و بدون نیاز به ابزار اضافی طراحی شده اند و اولین قطعات تولیدی آنها به سایت های آزمایشگاهی دفاتر پزشکان در ایالات متحده امریکا فروخته شد و شرکت مدیکا به سرعت دریافت که محصول آنها در عین حال برای نیازهای آزمایشگاهی در اروپا، آسیا و کشورهای در حال توسعه خارج از بازار امریکا نیز مفید خواهد بود.
همگام با رشد این تجارت بین المللی، آنها اقدام به ترجمه رابط کاربری و علائم به تمامی زبان های مورد نیاز مشتریان نمودند، در عین حال طراحی فیزیکی آنالایزر، اجزا و کاربری آن همچنان در کشور مبدا باقی ماند.
بر پایه موفقیت اولیه، مدیکا اقدام به سرمایه گذاری در زمینه توسعه محصولات تازه به منظور تامین نیاز بازار برای لوازم آزمایش های بالینی و تحلیل ترکیبات خونی، شیمی بالینی و هماتولوژی نمود. این محصولات جدید با همان ارزش های اساسی مربوط به اولین محصول تولیدی یعنی تامین نیاز رو به رشد در بازار جهانی برای یک دستگاه آنالایزر کم هزینه، دقیق و دارای بالاترین سطح کیفی که کارایی و نگهداری آن با حداقل آموزش و خدمات امکان پذیر باشد پا به عرصه وجود نهادند.
تحول و رشد در مدیکا حاصل تمرکز استراتژیک آن ها بر نیاز به کاهش هزینه ها در بخش درمان و سلامت است

شرکت پایا زیست آرایه در سال ۱۳۹۳ با هدف تامین نیاز مراکز تشخیصی، درمانی، تحقیقاتی و آموزشی، همگام با پیشرفت های جهانی در زمینه فرآورده ها، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و با هدف سرمایه گذاری در زمینه توسعه محصولات جدید شکل گرفت و با به کارگیری  نیروهای  متخصص و مجرب در فضایی کاملاً علمی، شامل:  واحد تحقیق و توسعه ، فروش، خدمات پس از فروش ، امور مشتریان و مشاوره شروع به فعالیت نمود، که با استقرار نظام مدیریت کیفیت و همچنین مدیریت تجهیزات پزشکی موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001-2008، ISO13485-2003   و تائیدیه های لازم از آزمایشگاه مرجع سلامت ایران گردید.
محصولات شرکت Medica Corporation کشور امریکا، یکی از انتخاب های شرکت پایا زیست آرایه به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه و ایجاد سهولت در انجام آنالیزهای پیچیده است که دارای استاندارد های بین المللی CE  و FDA  بوده و جزو پرفروش ترین و با کیفیت ترین دستگاه های آزمایشگاهی می باشد.
ما با بهره گیری از فن آوری های نوین و توسعه آنها موازی با استانداردهای روز دنیا با هدف تمرکز استراتژیک بر کاهش هزینه ها در بخش سلامت و درمان متعهد می شویم تا گامی هر چند کوچک در خدمت رسانی به هم وطنان عزیز و جامعه پزشکی ایران داشته باشیم.

نامه نمایندگی شرکت مدیکا
نامه نمایندگی