دستگاه آنالایزر گازهای خونی EasyBloodGas

تانکر جمع‌آوری مواد زائد در دستگاه ایزی بلاد گس -پایازیست آرایه

دستگاه آنالایزر گازهای خونی EasyBloodGas

با درک نیاز تکنسینهای آزمایشگاهی از طرحهای ساده ماژولار برای طراحی محصولات آنالایزر گازهای خونی شرکت MEDICA استفاده شده است. این دستگاهها دارای رابط کاربری ساده هستند و هزینه را برای هر نمونه کاهش می دهند. همه اجزای این دستگاه ترکیبی از ماژولهای ساده است که به راحتی برای کاربر قابل دسترس می باشد. تعمیر و نگهداری روزمره این دستگاهها محدود به جایگزینی ماژول معرف، برق و لوله پمپ است. تکنسینهای آزمایشگاه می توانند علاوه بر آسانی کار کردن با آنالایزر گازهای خونی MEDICA از دقت، قابلیت اطمینان، و بازدهی آن بهره مند شوند.

دستگاه آنالایزر گازهای خونی EasyBloodGas شرکت MEDICA روش سنتی بررسی گازهای خونی را در یک فرمت جدید ارائه می دهد. گازهای کالیبرانت و بافرهای مایع برای ایجاد یک ماژول معرف شامل کالیبرانت‌های تک فاز ترکیب شده اند. در این مدل تانک گاز حذف شده است. تمام اجزای آنالیز کننده در یک ماژول ساده طراحی شده اند که به راحتی در دسترس کاربر قرار می گیرند. نگهداری این دستگاه محدود به جایگزینی ماژول‌های معرف، الکترودها و لوله‌های پمپ است. دستگاه آنالایزر گازهای خونی EasyBloodGas، مقدار PO2 ،PCO2 و PH را اندازه گیری و در حدود ۱۱ پارامتر دیگر را نیز محاسبه می کند. پارامترهای بیمار مثل FIO2 و HB را می توان با استفاده از صفحه کلید دیجیتال به نتایج بیمار افزود. فاکتورهای اندازه گیری شده و آنالیز شده، نمایش داده می شود و می توان آنها را پرینت گرفت. منوی ساده دستگاه، کاربر را در استفاده راحت تر از دستگاه یاری می دهد. طراحی الکترودهای فشاری و کنترل دقیق حجم کالیبراتور، باعث کاهش هزینه‌های آنالیز شده و این دستگاه را از نظر عملکرد و مقرون به صرفه بودن، منحصر بفرد می سازد.

کاربری آسان با استفاده از صفحه کلید لمسی...

دستگاه Easy Blood Gas را با پرتوکل های آزمایشگاهی برنامه ریزی میتوان کرد. نرم افزار این دستگاه انتخاب گزینه مطلوب شامل حد رفرنس، کنترل کیفی ، مشخصات اپراتور و اطلاعات بیمار را فراهم میکند.

  • طراحی الکترود بدون نیاز به نگهداری ، نصب سریع و بدون خطا
  • ماژول حسگر دارای نمونه بردار با قابلیت شستشو خودکار
  • ماژول و VALVE از جنس سرامیک همراه با عمری طولانی

عملکرد دستگاه گاز خونی هرگز تا به این حد ساده نبوده است.

مناسب نمونه برداری لوله موئین و سرنگ است .شستشوی خودکار پروب باعث ایجاد آسانی در کار و دقت در نمونه برداری و ایمنی در کار میشود.

ماژول محلول مصرفی آسان، اقتصادی و ایمن

محلول جایگزین مخزن های حجیم گاز شده . کالیبرانت های تونومتر بسته بندی شده اند.

الکترودهای یک بار مصرف و بدون نیاز به نگهداری

تکنولوژی غشایی و بسته بندی های جدید باعث بوجودآمدن سهولتی بی سابقه در تعویض الکترودها شده .استفاده از این تکنولوژی در دستگاه های مدیکا به این معنی است که نیاز به عوض کردن قسمت خارجی دستگاه نیست که باعث صرفه جویی در وقت میشود.

کنترل کیفیت جامع و مدیریت اطلاعات

برنامه کنترل کیفیت دستگاه Easy Blood Gas آمار کامل نتایج کنترل کیفیت برای ۳۰ بیمار را در سه مرحله، محاسبه و ذخیره می‍کند. جدول چاپ شده Levey-Jennings روند تغییرات را بصورت بصری نشان می‍دهد. با استفاده از برنامه مدیریت اطلاعات، می‍توان نتایج ذخیره شده همه بیماران را با دامنه ذخیره شده در سیستم، مقایسه کرد و نتایج خارج از محدوده را شناسایی نمود. در این سیستم امکان ذخیره سازی نتایج تا ۶۰ بیمار وجود دارد.

دستگاهEasy Blood Gas توسط هر شخص در هر زمان و مکانی قابل نگهداری است.

طراحی مبتکرانه کار را بسیار آسان و همچنین باعث سهولت در آزمایشگاه هایی با محدودیت پرسنل فنی می شود . نیاز های خدماتی میتوانند بدون حضور در محل به صورت فکس و یا تلفنی انجام شود . نحوه منتاژ جداسازی قطعات را آسان میکند .جداسازی ماژول سه گانه (ماژول محلول مصرفی ، ماژول حسگر ، و ماژول valve) بدون نیاز به ابزار انجام می شود.

  • قیمت پایین خرید آنالایزر
  • هزینه ارزان تست ها
تانکر جمع‌آوری مواد زائد در دستگاه ایزی بلاد گس -پایازیست آرایه

دستگاه آنالایزر گازهای خونی دارای یک ماژول معرف است که به تانک گاز نیازی ندارد و خود دستگاه مواد زائد را جمع‌آوری می کند.

نمونه‌برداری سرنگی دستگاه ایزی بلاد گس - پایازیست آرایه

نمونه بردار سرنگی

نمونه‌برداری موئین دستگاه ایزی بلاد گس - پایازیست آرایه

نمونه بردار موئین