Products

محصولات پایازیست

EasyRA دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی

دستگاه‌های آنالایزر بیوشیمی دستگاه‌هایی هستند که غلظت متابولیت‌ها، الکترولیت‌ها، داروها و پروتئین را در سرم، پلاسما و مایع مغزی نخاعی (CSF) و دیگر مایعات موجود در بدن با دقت فراوان اندازه گیری می‌کنند.

به لطف رابط کاربری (interface) ساده ،تکنسین های آزمایشگاه با حداقل آموزش در کار کردن  با دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی EasyRA مهارت پیدا می کنند. چهار آیکون رنگی، تکنسین را در کلیه عملکردهای آنزیمی راهنمایی می کند. دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی EasyRA یک دستگاه عملیاتی سریع برای اجرای نمونه ها است. این دستگاه رابط کاربری (interface ) ساده ای دارد و در مراحل انجام فعالیت اجازه تغییرات را به کاربر می دهد. تکنسین می تواند نمونه را در کمتر از ۸ دقیقه تجزیه و تحلیل کند. کاربر می تواند با برنامه نویسی worklist بعدی در حالی که worklist قبلی  در حال اجرا است در وقت صرفه جویی می کند، همچنین به سادگی می تواند معرف ها و موجودی کووت ها را چک کرده و آنها را برای اجرای بعدی آماده کند.

دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی EasyRA دسترسی بی سابقه ای به تمام قطعات قابل جایگزین ارائه می دهد. نگهداری این دستگاه منحصر به فرد، به دلیل داشتن حالت کشویی آن، سریع و آسان است. فن آوری RFID نیاز به برنامه ریزی دستی معرف را حذف می کند. هنگامی که معرف هوشمند در هر نقطه از منطقه معرف قرار می گیرد، اتوآنالایزر بیوشیمی EasyRA محل، تعداد نمونه باقی مانده، حجم نمونه، و تاریخ انقضای نمونه‌ها را شناسایی می کند.

دستگاه  EasyRA با  سرعت ۱۵۰ تست ( و 300 تست  در ساعت با ISE ) ۲۴ جایگاه نمونه، ۲۴ جایگاه کیت، انتخابی آسان برای نیازهای بالینی آزمایشگاهی و تجزیه و تحلیل شیمیایی است.

اتوآنالایزرهای بیوشیمی با در نظر گرفتن سرعت پاسخ دهی ،بهبود در کیفیت نتایج ، کاهش مصرف reagents و همچنین کم کردن افراد آزمایشگاه (پرسنل) کاربردهای بسیاری دارد .

مزایای کاربرد سیستم آنالایزر بیوشیمی در آزمایشگاه‌ها:

1 – افزایش سرعت در نمونه‌گیری و جواب‌دهی

2 – از بین بردن کامل خطاهای انسانی

3 – صحیح بودن آزمایش‌ها و دقت کافی در نتایج آنها

4 – تکرارپذیری آزمایش

5 – کاهش هزینه‌های جانبی

6- کمتر شدن پرسنل آزمایشگاه‌ها

 

همچنین اتوآنالایزرها از ۲ قسمت مهم و اصلی تشکیل شده‌اند که شامل:

• نرم افزار
• سخت افزار

می باشد .